افتتاح واحد گاز سازمان نظام مهندسی ساختمان استان / سرعت و کیفیت مطلوب‌تر درخدمت رسانی به مردم + تصاویر

[ad_1]

واحد گاز سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان‌و‌بلوچستان افتتاح شد.

به گزارش إسنا صبح امروز واحد گاز سازمان نظام‌ مهندسی ساختمان استان افتتاح گردید.

,

در این مراسم کرد معاون عمرانی وهماهنگی استاندار، ریاست و اعضای هیات‌مدیره سازمان نظام مهندسی استان، طهرانی مدیر کل شرکت گاز استان، اعضای هیات‌ چهار نفره گاز استان، اعضای کمیته گاز سازمان، رئیس کمیسیون تخصصی مکانیک سازمان و تنی چند از مسئولان استانی از اداره کل صنایع و معادن و اصناف مرتبط حضور داشتند.

,

نرماشیری ریاست سازمان ضمن ابراز خیرمقدم به مهمانان گرامی در این خصوص اظهار داشت:از سال ۹۴ با مطرح شدن بحث گاز رسانی به شهر زاهدان، طی مکاتبات صورت گرفته با شرکت گاز استان و با حضور نمایندگان آن شرکت کمیته گاز سازمان آغاز ‌ به کار کرد.

,

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان افزود:سازمان با همراهی هیات‌ ۴ نفره گاز استان و کمیته گاز سازمان با برگزاری جلسات متعدد و بررسی و مطالعه روند گازرسانی در استانها و شهرهای مختلف کشور و برگزاری دوره‌های متعدد در این خصوص و اعزام مهندسان مکانیک دارای پروانه اشتغال بکار به استان خراسان رضوی و سایر استان‌ها جهت کارآموزی، گامی بلند در این راستا برداشتند.

,

دکتر نرماشیری در پایان ضمن بیان روند مراجعه مالکان و مجریان محترم به سازمان افزودند: امید است با افتتاح این واحد، روند خدمت‌رسانی به شهروندان زاهدانی با سرعت و کیفیت مطلوب‌تری اجرایی شود و همه شهرهای استان سیستان‌ و ‌بلوچستان از نعمت گاز برخوردار شوند.

,

,

,

انتهای پیام /

 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *