کنکور ۹۶ در محیطی امن و آرامش بخش و در دمای مطبوع برگزار می گردد/رییس دانشگاه زابل در جهت برگزاری بهتر این آزمون و پیگیری دغدغه های داوطلبان و خانواده های آنها در این جلسه حضور پیدا کرد.

[ad_1]

به گزارش اسنا امروز ۱۳ تیر ماه و کمتر از دو روز مانده به برگزاری کنکور سراسری، نشستی در دانشگاه زابل با حضور دکتر بهلولی رئیس دانشگاه زابل و دکتر علیپور معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در برگزاری آزمون ها و نیز سایر مسئولین و عوامل دست اندرکار در برگزاری آزمون سراسری برگزار شد. نکته قابل توجه در این نشست حضور رئیس دانشگاه زابل در این جلسه بود که برای اولین بار رئیس دانشگاه با این حساسیت در نشستی با این عنوان که قبل از برگزاری آزمون ها برگزار می شود حضور پیدا می کند. عموما در جلساتی که قبل از برگزاری آزمون های مهم تشکیل می شود رئیس دانشگاه شرکت نمیکند و معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه که نماینده تام الختیار سازمان سنجش در برگزاری آزمون ها است به همراه سایر مسئولین و عوامل برگزار کننده اینچنین جلسات را تشکیل می داهند اما رییس دانشگاه زابل در جهت برگزاری بهتر این آزمون و پیگیری دغدغه های داوطلبان و خانواده های آنها در این جلسه حضور پیدا کرد.

پس از این جلسه دکتر بهلولی در مصاحبه با خبرنگار اسنا ضمن تشکر از همه دست اندر کارانی که تلاش بسیاری قبل از برگزاری این آزمون جهت بهتر برگزار شدن این آزمون دارند گفت: این آزمون در محیطی امن و آرامش بخش برگزار میگردد.

وی ادامه داد: در تمامی محل های برگزاری آزمون سیستم های سرمایشی تعبیه شده و این آزمون به حول قوه الاهی در دمایی مطبوع و نور کافی برگزار می گردد و به داوطلبان و خانواده های آن ها این اطمینان را داد که این آزمون در محیطی که دغدغه آن ها بوده است یعنی با دمایی مطبوع و آرامش کامل برگزار می شود.

در این نشست مقرر شد در جهت برقراری هرچه بهتر نظم در حوزه امتحانی، داوطلبان در درب ورودی دانشگاه بازدید شده و با سرویس های مشخصی به محل برگزاری آزمون هدایت شوند و خانواده های محترم داوطلبان آن ها را تا درب دانشگاه آورده و محل را ترک کنن و در پایان آزمون مجدد از همان محل حوزه امتحان را ترک کنند.

پس از این نشست دکتر بهلولی از محلی که قرار است آزمون سراسری در آن برگزاری شود بازدید کرد.

به گزارش اسنا آزمون سراسری ۹۶ در روز های ۱۵ و ۱۶ تیر ماه و در دو نوبت صبح و عصر در بخش های مختلف سیستان برگزار می گردد که یکی از حوزه های برگزار کننده کنکور، دانشگاه زابل است و داوطلبان باید در محلی که در کارت ورود به جلسه آنها ذکر شده است حضور یابند.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *